Galaxy Fold 4 ile Flip 4’ün Avrupa Fiyatı Belli Oldu

Samsung şirketinin Galaxy Fold 4 ve Flip 4 modellerine ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. İki cihazın da Avrupa fiyatı belli oldu.


Ünlü teknoloji şirketlerinden Samsung tarafından 10 Ağustos günü Galaxy Unpacked etkinliği gerçekleştirilecek. Söz konusu etkinlikte Samsung yeni ürünlerini piyasaya sürmek için hazırlık yapmakta olup, etkinlikte yeni nesil katlanabilir telefonlarını sunması ve bunun yanında Galaxy Watch 5 akıllı saati ile Galaxy Buds Pro 2 TWS kulaklığını çıkarması beklenmekte.


Etkinliğe artık sayılı günler kaldı ve bu cihazların Avrupa fiyatına ilişkin olarak da gelişmeler meydana geldi. Galaxy Fold 4 ile Flip 4 modellerinin Avrupa fiyatları belli oldu. Buna göre Samsung Galaxy Z Fold4 modelinin 256GB depolama alanına sahip olan versiyonu 1799 € , 512GB depolama alanına sahip olan versiyonu ise 1919 € fiyat etiketiyle alıcı bekleyecek. Samsung Galaxy Z Flip4 modelinin ise 128 GB depolama alanı bulunan sürümü 1109 € fiyat etiketiyle satılacak olup 256 GB depolama alanı bulunmakta olan sürümü 1169 € fiyat etiketine sahip olacak.


Galaxy Fold 4 Özellikleri:


Samsung’un Galaxy Fold 4 telefonunun 7.6 inç QXGA+ Dinamik AMOLED 2X ekranının bulunmasının yanında aynı zamanda 6,2 inç HD+ Dinamik AMOLED 2X Kapak Ekranı vardır. Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile çalışmakta olan akıllı telefonda 12 GB RAM ile 256 / 512 GB depolama alanı seçenekleri bulunuyor. Stereo hoparlörler ve Dolby Atmos ses sistemine yer verilen akıllı telefon 4400 mAh büyüklüğünde 25W kablolu şarj destekli ve 4.5W ters kablosuz şarj destekli bataryaya sahiptir. Cihazın ağırlığı 254 Gramdır.


Galaxy Flip 4 Özellikleri:


Samsung’un Galaxy Flip 4 modelinde 6,7 inç FHD+ Dinamik AMOLED 2X Ekran ana ekran bulunmakta olup, cihazda aynı zamanda 2.1 inç büyüklüğünde ve HD+ çözünürlüğünde AMOLED panele sahip olan dış ekran vardır. Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini kullanmaktda olan akıllı telefon çift SIM kart desteği sunmakta olup, 8 GB RAM ve 256 – 512 GB depolama alanı seçenekleri bulunmaktadır.

Ahmet Yıldırım

Ahmet, hayatı boyunca tek bir mizaç ve karakter gelişimi göstermesine rağmen, dört ayrı tezahür evresi geçirmiştir: Yirmi bir yaşına kadar, çok huzurlu ama samimi bir ev ve okul dönemi yaşamıştır. onun gelecekteki karakteri. Yirmi bir yaşında, yirmi dört arasında, ilk gençlik yaşını kısa bir bahar gibi algılar. Yirmi dört ile otuz yaşları arasında asla unutamayacağı bir karaktere kavuşmuştur. Kendimi ekonomi ve teknoloji alanında makaleler ile geliştirmeyi hedefliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.