Kapat
Genel 54 0

İmamoğlu YSK’ya Ateş Püskürdü!

YSK kararıyla mazbatası alınan Ekrem İmamoğlu, YSK’ya ateş püskürdü. Geçtiğimiz günlerde Yüksek Seçim Kurulu’nun oy birliğiyle alınan kararda Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı elinden alındı.

Ekrem İmamoğlu, YSK ile alakalı yaptığı açıklamada “YSK hırsızlık yaptı. Bütün bu emekleri çalan, hırsızlığını yapan YSK üyelerine net olarak söylüyorum. YSK üyeleri emeğimi çaldı, 16 milyonun emeğini çaldı” dedi.

BUNLARI HAK ETMİYORUZ!

İmamoğlu: “Bu bir adaletsizlik, üzüntüm bu. Tam iftara yaklaşmıştım, Sultanbeyli’de bir aileye iftar sözü vermiştik. Saat 19.30’a doğru, böyle bir olumsuzluk seziyoruz gibi bir bilgi geldi. Ben hayallerimi, ideallerimi, Türkiye‘nin geleceğini zaten 11 kişiye bağlamamıştım. Ben yine halkıma ve milletime inanıyordum. Şu sonuç olursa yıkılacağız, şu sonuç olursa her şey yıkılacak gibi bir inançla yol yürümediğim için temkinli, mağrurdum. 16 milyon insan mağdur edildi.” ifadelerini kullandı.

HER ŞEY GÜZEL OLACAK!

Her şey güzel olacak Ekrem Abi diyen çocuk daha 13 yaşındaydı. Öyle milyonlarca çocuk var bu şehirde. Tüm güzel duygularla insanlara mesaj vermeye çalışıyorsam inanın o çocukların, gençlerin sevgisinden. Biz tekrar insanlara, bu yapılan bu usulsüzlükler, hak gasbını anlatacağız. Biz zaten projelerimizi anlatmışız, gelir gelmez başlamışız.

Biz yok saymayı sevmiyoruz. Elimizi uzatacağız. Elimizi sıkmayacaklar biz kucaklayacağız. Bazıları ‘sevgi pıtırcığı’ diyor. Diyorum, “Siz de olun”

SEÇİMLER 23 HAZİRANDA

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanması kararının ardından seçimlerin 23 Haziran 2019 tarihinde yapılması kararlaştırıldı. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasında geçecek rekabetin sonucu 23 Haziran akşamı belli olacak.

Ulaş Aydemir {Ulaş Aydemir}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir