LG Ultra Tab İçin Beklenen Tanıtım Gerçekleştirildi

Teknoloji devlerinden LG , bir süredir beklenen LG Ultra Tab modelini Güney Kore’de satışa çıkardı. Tanıtımı resmen gerçekleştirilen ürüne ilişkin detaylar böylece resmiyet kazanmış oldu.


Ülkemizde de yakından tanınan teknoloji markalarından biri olan LG her geçen gün daha çok kullanıcıya erişmektedir. Ancak LG’nin akıllı telefon alanında bazı sıkıntılar yaşadığı ve üretim bandından çekilmiş durumda olduğunu da belirtmek gerekiyor. Yine de şirket tablet alanını terketmiş değil ve yeni Ultra Tab isimli bir tablet modelinin tanıtımını gerçekleştirerek gündeme geldi.


Ultra Tab isimli tablet modelinin sahip olduğu teknik özellikler ürünün tanıtılmasıyla beraber netlik kazanmış oldu. Aynı zamanda Güney Kore pazarında satışa çıkarılan ürünün böylece fiyatı da netlik kazandı.


LG Ultra Tab Fiyatı Ne Kadar?


LG’nin yeni Ultra Tab tablet modeli Güney Kore’de 326 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Böylece ürünün fiyat tarafında iddialı bir model olduğunu ifade etmek gerekiyor. Aynı zamanda cihaz yakın zamanda Güney Kore pazarının dışına çıkarak küresel çapta da kendisini gösterecek.


Ultra Tab Özellikleri Nelerdir?


Yeni tablet cihazının ekran özelliklerinden başlayacak olursak ; Cihazda IPS LCD panele sahip olan 60 Hz tarama hızı bulunan 10.35 inç büyüklüğünde 2000×1200 piksel çözünürlük bulunmaktadır. Snapdragon 680 yonga setine sahip olan tablet modelinin 64 GB depolama alanı ve 4 GB belleği vardır.


Kutudan 25 watt gücünde adaptör ile çıkan tabletin içerisinde 7.050 mAh büyüklüğe sahip olan batarya mevcuttur. 8 MP arka kamerası bulunan tabletin ön kısmında da 5 Megapiksellik selfie kamerası vardır.


Tabletin dikkat çekici özelliklerinden birisi dört hoparlörünün bulunmasıdır. Pek çok tablette stereo hoparlöre yer verildiği düşünüldüğünde Ultra Tab modelinin ses konusunda gayet zengin bir model olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada ürünün askeri standartlarda dayanıklılığı bulunduğunu gösteren MIL-STD 810G sertifikasının mevcut olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

Ahmet Yıldırım

Ahmet, hayatı boyunca tek bir mizaç ve karakter gelişimi göstermesine rağmen, dört ayrı tezahür evresi geçirmiştir: Yirmi bir yaşına kadar, çok huzurlu ama samimi bir ev ve okul dönemi yaşamıştır. onun gelecekteki karakteri. Yirmi bir yaşında, yirmi dört arasında, ilk gençlik yaşını kısa bir bahar gibi algılar. Yirmi dört ile otuz yaşları arasında asla unutamayacağı bir karaktere kavuşmuştur. Kendimi ekonomi ve teknoloji alanında makaleler ile geliştirmeyi hedefliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.